Туристична Bestway надувний човен 61066

Туристична Bestway надувна лодка 61066

Любиш активний відпочинок Тому понтон Voyager Bestway повинен бути у списку ваших покупок. Розважальний понтон, яким також можуть користуватися три людини, оснащений двома зручними надувними сидіннями, власниками лопаток, клапанами Boston, ремонтною накладкою, сумкою для дрібних промов. роздутий 307 см х 126
Як замовити ?!
| Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити, більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки та форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів | ||
| Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати та доставки. Надсилання протягом 1-2 робочих днів. style="width:52px;height:52px"/> | Требуєте допомоги? Не стесняйтесь, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 10 кг |
| Вантажопідйомність | 270 кг |
| Довжина | 318 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 152 см |
- Ціна: 8 000 ₴






