Туристична Bestway надувний човен VOYAGER 500

Туристична Bestway надувний човен VOYAGER 500

Любиш активний відпочинок на воді? Тому понтон Voyager Bestway повинен бути в списку ваших покупок. Розважальний понтон, яким також можуть користуватися три людини, оснащений двома зручними надувними сидіннями, власниками лопаток, клапанами Boston, ремонтної накладкою, сумкою для дрібних речей, 2 повітряними камерами і алюмінієвими веслами. Виготовлений з міцного ПВХ, витримує вагу до 253 кг. Є можливість монтажу електродвигуна.
Характеристики:
- Розміри 348 х 142 см
- Вага 15,10 кг
- ПВХ матеріал
- Товщина ПВХ 0,55 мм
- Кількість осіб 3
- Максимальне навантаження 252 кг
- Повітряні камери 2
- Весло 2 в комплекті, алюміній 145 см
- Сертифікати TUV / GS
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15.1 кг |
| Вантажопідйомність | 252 кг |
| Довжина | 348 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 142 см |
- Ціна: 7 900 ₴









