Туристична Bestway надувний човен Neva III

Туристична Bestway надувний човен Neva III

Безпека і гарантія - найважливіші характеристики американської компанії BESTWAY. Цей бренд є одним з найпопулярніших в своєму роді на світовому ринку. Басейни і матраци BESTWAY відповідають всім вимогам безпечного використання. Виробничий процес дуже строго контролюється, і інновації впроваджуються кожен рік. Компанія має авторизований сервіс в Польщі, завдяки якому будь-яку шкоду, заподіяну в результаті виробничих дефектів, не з вини клієнта, ефективно і швидко замінюється.
Характеристики:
- розміри: 330 х 155 см
- робочий об'єм 410 кг
- корисне навантаження 225 кг
- двоє дорослих + двоє дітей
- 4 кріплення для весел
- 3 окремі повітряні камери
- надувний підлога
- відсіки для зберігання спереду і ззаду
- випробуваний вініл товщиною 0,55 мм
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 17 кг |
| Вантажопідйомність | 225 кг |
| Довжина | 330 см |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 155 см |
- Ціна: 7 500 ₴









