Туристична Bestway надувний човен NEVA III

влевовправо
Туристична Bestway надувний човен NEVA III

Розрахований на 3 чоловік, м'який, видувною підлога, 2 надувних сидіння, можливість установки весла. Клапан швидкого накачування, 2 тримача вудок, бічній кабель і передня ручка. Зроблено з якісних і міцних матеріалів.
Характеристики:
- Розміри: 316 х 124 см
- Вага: 13,30 кг
- Матеріал: ПВХ
- Товщина ПВХ: 0,50 мм
- Кількість осіб: 3
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Повітряні камери: 2
- Сертифікати: TUV / GS
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 13.3 кг |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Довжина | 316 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴












