Туристична Bestway надувний човен TRECK X2

влевовправо
Туристична Bestway надувний човен TRECK X2

3-х камерний дизайн, швидкодіючі клапани, запобіжні клапани, раніше випробуваний, міцний вініловий матеріал, навколо захоплювальній мотузки з гачками, надувний підлогу для додаткового комфорту, надувні подушки сидіння.
Характеристики:
- Розміри надувного понтона: 255 см х 127 см
- Товщина вінілової стінки: 0,47 мм
- Вага: 18,4 кг
- Максимальне навантаження: 225 кг
- Максимальна кількість пасажирів: 2 дорослих + 1 дитина
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 18.4 кг |
| Вантажопідйомність | 225 кг |
| Довжина | 255 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 127 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 100 ₴














