Туристична надувний човен KOLIBRI KM-300 PP

Туристична надувний човен KOLIBRI KM-300 PP

Виготовлений з ПВХ матеріалу, стійкого до ультрафіолетового випромінювання, солоній воді, палива, мастил. Нековзні підлогові і розсувні лавки забезпечують комфорт використання у будь-яких умовах. 3 камери забезпечують захист від занурення у разі проникнення в одну з камер. Обтічний дизайн дзьоба робить понтон маневреним, керованим, а плавання з веслами легше.
Характеристики:
- Довжина - 300 см
- Ширина - 160 см
- Діаметр збоку - 42 див.
- Кількість камер - 3
- Максимальна кількість осіб - 3
- Максимальна вантажопідйомність - 400 кг
- Максимум потужність двигуна - 12 л. с.
- Вага комплекту - 42 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 42 кг |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Довжина | 300 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 37 500 ₴








