Туристична надувний човен NawiPoland MP-300

Туристична надувний човен NawiPoland MP-300

NAWIPOLAND - польська марка гребних і моторних надувних човнів, що відповідає найвищим стандартам безпеки і якості, що підтверджено сертифікатами. Надувні човни нашого бренду будуть відповідати критеріям як найвимогливіших користувачів водними видами спорту, так і тих, хто тільки починає свою пригоду з понтонів і відпочинку. Якість і герметичність понтонів контролюються на кожному етапі виробництва. Моторизовані понтони мають запобіжний клапан відкривається автоматично, коли тиск в камерах перевищує допустиме значення, запобігаючи вибух і пошкодження човни.
Характеристики:
- Довжина - 300 см
- Ширина - 150 см
- Діаметр збоку - 40 див.
- Кількість камер - 3
- Кількість пасажирів - 3
- Максимальне навантаження - 400 кг
- Максимальна потужність двигуна - 10 л. с.
- Вага матеріалу - 1100 г / м2
- Вага комплекту - 46 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 46 кг |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Діаметр балона | 40 см |
| Довжина | 300 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 38 000 ₴












