Туристична надувний човен Kolibri KM-300 PP

Туристична надувний човен Kolibri KM-300 PP

Якщо ви любите риболовлю у вільний час і у вас є можливість зробити перерву і залишити свої щоденні обов'язки, відкиньте ідею оренди човна або риболовлі з берега, де у вас набагато менше можливостей. Марка Kolibri вирішила створити 4-місцеву веслову моторний човен з найкращим якістю для вашого комфорту.
Характеристики:
- Розміри човна: 300х160 см
- Розміри кабіни: 202х76 см
- Діаметр сторони: 42 см
- Кількість камер: 3 см
- Вага: 41 кг
- Вантажопідйомність: 400 кг
- Кількість осіб: 3-4
- Максимальна потужність: 8 кВт
- Клас С
- Алюмінієві лопаті
- 2 лавки
- Сумка для транспортування
- Ножний насос ємністю 5 л
- Ремонтний комплект: матеріал і клей
- Власники весла
- Інструкція по експлуатації
- Матеріал: 5-шаровий ПВХ 950 г / м2
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 41 кг |
| Вантажопідйомність | 400 кг |
| Діаметр балона | 42 см |
| Довжина | 300 см |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 38 400 ₴






