Туристична надувний човен Kolibri KM330PP

Туристична надувна лодка Kolibri KM330PP

Човни Колібрі являють собою ідеальне одержати продукт, визнаний на світових ринках. Компанія створила асортименти продукції для всіх - від невеликих туристичних човнів, для великих прогулянок. Кожен з продуктів виготовлений з максимальною точністю, яка забезпечує максимальний комфорт за розумною ціною. камер: 3

Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину зв'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити, якісніші варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки та форму оплати. Ми надсилаємо протягом 1-2 робочих днів

| Надсилання протягом 1-2 робочих днів. style="width:52px;height:52px"/> Потребуєте допомоги? Не соромтеся, телефонуйте за номерами телефонів
Умови доставки
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину зв'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити, якісніші варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки та форму оплати. Ми надсилаємо протягом 1-2 робочих днів
| Надсилання протягом 1-2 робочих днів. style="width:52px;height:52px"/>
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, телефонуйте за номерами телефонів

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 43 кг |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
| Довжина | 330 см |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 400 ₴


