Туристична BESTWAY надувний човен NAV RAPIDS

влевовправо
Туристична BESTWAY надувний човен NAV RAPIDS

Човен ідеально підходять для рибалок і людей, які люблять комфортно плавати. Ідеально підходить для озера або на море. Зроблена якісно і надійно.
Характеристики:
- Кількість осіб: 3
- Максимум навантаження: 380 кг
- Вага: 30 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Вантажопідйомність | 380 кг |
| Довжина | 270 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 137 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 400 ₴






