Туристична Intex надувний човен 68380 SEAHAWK 3 2018

Туристична Intex надувний човен 68380 SEAHAWK 3 2018

Човен ідеально підходять для рибалок і людей, які люблять комфортно плавати. Новий дизайн відмінно відображає характер цієї моделі. Завдяки двом надувним сидінь користуватися їм зручно і комфортно. В комплект входять поршневий насос і міцні алюмінієві лопаті (2 шт. По 137 см, в складеному вигляді). Крім того, страхувальний трос і дві ручки для перенесення прикріплені збоку. Модель також оснащена опорними опорами двигуна.
Характеристики:
- Кількість осіб: 3
- Максимум навантаження: 360 кг
- Вага упаковки: 16 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15.3 кг |
| Вантажопідйомність | 360 кг |
| Довжина | 295 см |
| Кількість сидячих місць | 3 шт. |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 137 см |
- Ціна: 8 700 ₴








