Туристична Intex надувний човен 68307 Explorer K2

Туристична Intex надувний човен 68307 Explorer K2

Зручний, м'який підлогу та сидіння для двох осіб зі спинками напевно послужать вам під час більш ніж однієї тривалої водної прогулянки. Для зручності на передній частині також прикріплені пластикові ручки для полегшення транспортування.
Характеристики:
- Максимум навантаження: 180 кг
- Вага: 17 кг
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 17 кг |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Довжина | 312 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 91 см |
- Ціна: 9 600 ₴









