Туристична надувний човен "Чайка"

влевовправо
Туристична надувний човен "Чайка"

Виготовлений з міцної гуми, оснащений 2 лавками. Зроблена з якісних і міцних матеріалів. Підійде для любителів риболовлі.
Характеристики:
- накачуємо двокамерний (спереду і ззаду)
- довжина - 250 см
- ширина -110 см
- вантажопідйомність 200 кг
- резина
- дерев'яні лавки
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12 кг |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Довжина | 250 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 200 ₴








