Туристична INTEX надувний човен 68325

Туристична INTEX надувний човен 68325

Набір від відомої компанії Intex є найбільшою з цих серій човнів, які на своїй надувний палубі можуть вмістити до 5 осіб. Виготовлений з міцного пластику ПВХ з розмірами 366 х 168 х 43 см, він максимальне навантаження 455 кг на воді. Човен також стане ідеальним рішенням для любителів риболовлі, оскільки він оснащений тримачами для вудок і сумкою для дрібних предметів. Крім того, можна змонтувати двигун.
Характеристики:
- Розміри 366 х 168 х 43 див.
- Вага 26,60 кг
- ПВХ матеріал
- Товщина ПВХ 0,75 мм
- Кількість осіб 5
- Максимальне навантаження 455 кг
- Повітряні камери 3
- Алюмінієві весла, Intex
- В комплекті поршневий насос, Intex # 68614
- Сертифікати TUV / GS
- ISO-6185-1
- NMMA-ABYC
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 26.6 кг |
| Вантажопідйомність | 455 кг |
| Довжина | 366 см |
| Кількість сидячих місць | 5 шт. |
| Пасажиромісткість | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 12 400 ₴









