Туристична Intex надувний човен Mariner 68376

Туристична Intex надувний човен Mariner 68376

Виготовлений з міцного тришарового вінілу SUPER-TOUGH товщиною 0,75 мм Для більшої безпеки човен побудована з чотирьох повітряних камер. Завдяки своїй вазі (близько 42 кг) човен залишається стійким на воді, що робить плавання ще більш комфортним.
Характеристики:
- Максимум навантаження 500 кг
- Колір: сірий
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 41.6 кг |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Довжина | 328 см |
| Кількість сидячих місць | 4 шт. |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Надувне |
| Ширина | 145 см |
- Ціна: 21 300 ₴









