Туристична надувний човен Kolibri KM-280

Туристична надувний човен Kolibri KM-280

Для його виготовлення використовувалася багатошаровий матеріал з армованого ПВХ. Двокомпонентний поліуретановий клей використовується для склеювання швів, що створює ефект так званого "холодна зварка". Це ідеальне рішення, насамперед, для тих користувачів, які залежать від жорсткого сталого підлоги, і кіль не потрібен. Установка підлоги дуже проста і дуже швидка, займає буквально десятки секунд. Галька - це справжня водостійка фанера, додатково просочена спеціальними фарбами, а не фанера, імітує матеріал, це важливо, тому що ця частина човна знаходиться в постійному контакті з водою.
Характеристики:
- Довжина: 280 см
- Ширина: 148 см (це приблизно на 10 см більше, ніж у конкурентів)
- Діаметр корабельної сторони: 38 см
- Кількість повітряних камер - 3
- Максимальне навантаження: 295 кг
- Максимальна кількість пасажирів - 2
- Потужність підвісного двигуна, КМ-5
- Вага: 38 кг
- Розміри упакованого понтона - 100/55/45
Як замовити ?!
![]() |
Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити , більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки і форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів |
![]() |
Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати і доставки. Відправка протягом 1-2 робочих днів. |
![]() |
Потребуєте допомоги? Не соромтеся, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Після замовлення менеджер магазину зв'яжеться з вами, і узгодить всі деталі доставки.
Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Доставка товару здійснюється Новою Поштою / БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ до 30000 грн/ післяплатою. Що гарантує безпеку ваших покупок.
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.
• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 38 кг |
| Вантажопідйомність | 295 кг |
| Довжина | 280 см |
| Кіль | Жорсткий |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 148 см |
- Ціна: 31 400 ₴











