Скринька для прикраси Davidt's B1N

Скринька для прикраси Davidt's B1N

Для того, щоб надати вам якість скриньку для ювелірних виробів закрито з ключем, виконана з екологічної шкіри чорного кольору. Під відверненням у шкатулки є зеркало та дві підвіски для прикрас. Зроблена з якісних і міцних матеріалів.
Характеристики:
- Ширина: 33 см
- Висота: 23 см
- Глибина: 22 см
- Колір: чорний

Як замовити?!
| Клікайте «купити». Менеджер нашого магазину пов'язується, уточнює деталі замовлення, може порадити, більш якісні варіанти та додаткові аксесуари. Вибираєте зручний для нього спосіб доставки та форму оплати. Ми відправляємо протягом 1-2 робочих днів | |
| Замовлення зворотного дзвінка «передзвоніть мені» менеджер телефонує, уточнює всі деталі, що дає детальну консультацію, вибирає зручну форму оплати та доставки. Надсилання протягом 1-2 робочих днів. | |
![]() | Требуєте допомоги? Не стесняйтесь, дзвоніть за номерами телефонів |
Умови доставки

Доставка по Україні здійснюється зручним для вас способом:
• Обов'язково перевіряйте товар на пошті.• Після придбання товару, будь ласка напишіть хороший відгук для нашої компанії))) Якщо ж виникли якісь проблеми з товаром, не поспішайте залишати поганий відгук, а зв'яжіться з менеджером для вирішення вашої проблеми.
• Дякуємо за ваш вибір! Сподіваємося що вам сподобається наш обслуговування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&B |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Шкіра |
- Ціна: 9 100 ₴












